KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12275285
nr 1227 5285
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 2 st, Stockholm, signerad. 25x35
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:36:31
23/12 21:29:53
100 kr
6/1 20:46:55
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström